kontakta oss - elevhälsan

Charlotte Westberg
Studievägledare EK/SA/NA (INT), HV och IB
070-089 37 86 

charlotte.westberg@eskilstuna.se

Anette Kroneld (fd Bäckström)

Studievägledare ES, SA och HT
072-977 76 40

anette.kroneld@eskilstuna.se

Lotta Hellström

Studievägledare IMS och IMA

072-971 25 80

charlotte.hellstrom@eskilstuna.se

Anna-Stina Haglund
Studievägledare Fristadshus
0721-459 708 

anna-stina.haglund@eskilstuna.se

Gunn Möller
Skolsköterska 
073-950 66 98 

gunn.moller@eskilstuna.se

Anette Sonesten
Skolsköterska
073-861 83 93
anette.sonesten@eskilstuna.se

Annika Melin
Kurator ES, HV och IM

070-086 20 78 

annika.melin@eskilstuna.se

Ann-Charlott Conrad
Kurator HT, IB och SA 
070-526 97 45 

ann-charlott.conrad@eskilstuna.se

Erik Eklöf
Speciallärare, Ma 073-950 42 71

erik.eklof@eskilstuna.se  

Annika Lindström

Specialpedagog 072-977 73 80

annika.lindstrom@eskilstuna.se

Magnus Neiström  
Specialpedagog 072-146 40 31

magnus.neistrom@eskilstuna.se

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Besök vår hemsida på eskilstuna.se